Категории

Premium Computers

Verbatim 512GB Vi550 S3 SSD 7mm 2.5" SATA III 6GB/s 560MB/535MB Ново
Verbatim 512GB Vi550 S3 SSD 7mm 2.5" SATA III 6GB/s 560MB/535MB Internal 2.5'' SATA ..
3,300.00ден
Без ДДВ: 3,142.86ден
Verbatim 256GB Vi550 S3 SSD 7mm 2.5" SATA III 6GB/s 560MB/460MB Ново
Verbatim 256GB Vi550 S3 SSD 7mm 2.5" SATA III 6GB/s 560MB/460MB Internal 2.5" SATA III ..
1,950.00ден
Без ДДВ: 1,857.14ден
SSD 240GB Leven 2.5" Solid State Drive SATAIII 6GB/s 560MB/510MB Ново Нема залиха
SSD 240GB Leven 2.5" Solid State Drive SATAIII 6GB/s 560MB/510MB JS300SSD240GB Capacity: 24..
1,800.00ден
Без ДДВ: 1,714.29ден
Computer Office Mesh Chair Medium Black 232 Ново
Канцелариски стол • квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во ка..
4,500.00ден
Без ДДВ: 3,813.56ден
Computer Office Mesh Chair Black Ново -13%
Канцелариски стол • квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во ка..
4,600.00ден 3,990.00ден
Без ДДВ: 3,381.36ден
Office Chair fixed black Ново -13%
Канцелариски стол  • метална конструкција • црна боја ..
1,500.00ден 1,300.00ден
Без ДДВ: 1,101.69ден
Tenda S108 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch Ново
Tenda S108 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch 8x 10/100 Mbps auto-negotiation RJ45 ports obtains th..
550.00ден
Без ДДВ: 466.10ден
Tenda S105 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch Ново
Tenda S105 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch 5x 10/100 Mbps auto-negotiation RJ45 ports obtai..
500.00ден
Без ДДВ: 423.73ден
Tenda W316R Wireless Router Easy Setup N150 1x Antenna Ново -24%
Frequency Band: 2.4 GHz Enclosure Type: Desktop Encryption Algorithm: WPA, WPA2, WPA-PSK Typewire..
850.00ден 650.00ден
Без ДДВ: 550.85ден
Maxell Alkaline Battery AAA LR6 4pcs Shrink Ново
Maxell Alkaline Battery AA LR6 4pcs Shrink Ново
Zipper Earphones with microphone metallic for Smarphone Black Ново
Слушалки со вграден микрофон за мобилен телефон со опција на патент квалитетна изработка, ме..
400.00ден
Без ДДВ: 338.98ден
Zipper Earphones with microphone metallic for Smarphone White Ново
Слушалки со вграден микрофон за мобилен телефон со опција на патент квалитетна изработка, ме..
400.00ден
Без ДДВ: 338.98ден
Maxell Battery CR2032 Lithium Coin Cell 5 Pack JAPAN Ново
Maxell литиумска батерија CR2032 5 парчиња во лента   ..
200.00ден
Без ДДВ: 169.49ден