Категории

Адаптeри

Адаптeри
Прикажи:
Сортирај по:
Laptop Adapter compatible for Asus & Acer 19V / 4.62A - pin size 4.0mm x 1.35mm 65W Power: 65..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
    ..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
    ..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Laptop adapter Lenovo 20V/4.5A-pin 7.9*5.5 (PA-1900-081) Voltage: 100V-240V (Input), 19V (Output)..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден