Lenovo

Прикажи:
Сортирај по:
Laptop adapter Lenovo 20V / 4.5A - pin 7.9*5.5 -25%
Laptop adapter Lenovo 20V/4.5A-pin 7.9*5.5 (PA-1900-081) Voltage: 100V-240V (Input), 19V (Output)..
1,200.00ден 900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Laptop adapter Lenovo 20V / 4.5A - pin head Carbon / Yoga -25%
    ..
1,200.00ден 900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Laptop Sleeve 12" - 13" Red / Black Lenovo Ideapad Футрола за Лаптоп Lenovo Ideapad со..
250.00ден Без ДДВ: 250.00ден
Заштитна футрола за таблет со патент изработена од мек заштитен материјал неопрен димензија: 28см х..
250.00ден Без ДДВ: 250.00ден