Tablet & Mobile Universal Car Holder Windscreen Dashboard Mount 360° Rotate Extendable

Tablet & Mobile Universal Car Holder Windscreen Dashboard Mount 360° Rotate Extendable

Прегледи: 3159 Шифра:
Достапен: Има залиха
250.00ден без ДДВ: 211.86ден
Количина: Купи

Држач за Таблет и за Мобилен телефон за во автомобил со отвор за камера

- се подесува по ширина со што одговара на сите модели на мобилни телефони и на таблети
- држачот е подесува по должина
- основата се ротира за да може да се добие посакуваната положба
- лесно се фиксира и отстранува
- квалитетна и цврста изработка