Laptop Bag Model 509 14"-15"

Laptop Bag Model 509 14"-15"

Прегледи: 10677 Шифра: 509
Достапен: Има залиха
650.00ден без ДДВ: 550.85ден
Количина: Купи

Laptop Bag 509 14"-15"

Ташна за 14-15 инчен лаптоп изработена од водоотпорно платно.
Класичен дизајн на деловна ташна со модерна линија и цврста изработка.
Прерамка за носење на рамо.

Ознаки: bag, laptop, лаптоп, tasna