Laptop adapter Lenovo 20V / 4.5A - pin head Carbon / Yoga

Laptop adapter Lenovo 20V / 4.5A - pin head Carbon / Yoga

Прегледи: 9649 Производител: Lenovo
Шифра:
Достапен: Има залиха
1,200.00ден без ДДВ: 1,016.95ден
Количина: Купи

Laptop adapter Lenovo 20V/4.5A-pin head Carbon