Power Cable 1.5m

Power Cable 1.5m

Прегледи: 9766 Шифра:
Достапен: Има залиха
100.00ден без ДДВ: 84.75ден
Количина: Купи

Стандарден напонски кабел за компјутер и монитор

1.5 метри должина на кабел

Ознаки: kabli, adapteri