-25% USB 2.0 printer cable High-Speed

USB 2.0 printer cable High-Speed

Прегледи: 8942 Шифра:
Достапен: Има залиха
200.00ден 150.00ден без ДДВ: 127.12ден
Количина: Купи

УСБ 2.0 КАБЕЛ ЗА ПРИНТЕР

Квалитетен УСБ 2.0 сертифициран кабел за принтери

Единечно паковање

1.5 метри должина на кабел

Ознаки: kabli, adapteri