-50% USB Micro 5p Cable for Android 1m braided knitted charging cable Black Gold

USB Micro 5p Cable for Android 1m braided knitted charging cable Black Gold

Прегледи: 3775 Шифра:
Достапен: Има залиха
300.00ден 150.00ден без ДДВ: 127.12ден
Количина: Купи

USB to Micro 5p data sync and charging cable for Android smartphones and tablets 1m

УСБ кабел за андроид телефони со цврста плетена надворешна облога