-67% USB Micro 5p Cable for Android 1m braided knitted charging cable White Blue

USB Micro 5p Cable for Android 1m braided knitted charging cable White Blue

Прегледи: 3391 Шифра:
Достапен: Има залиха
300.00ден 100.00ден без ДДВ: 84.75ден
Количина: Купи

USB to Micro 5p data sync and charging cable for Android smartphones and tablets 1m

УСБ кабел за андроид телефони со цврста плетена надворешна облога