-20% USB 2.0 printer cable 5meter

USB 2.0 printer cable 5meter

Прегледи: 8859 Шифра:
Достапен: Има залиха
250.00ден 200.00ден без ДДВ: 169.49ден
Количина: Купи

УСБ 2.0 кабел за принтер 5метри

Ознаки: kabli, adapteri