-33% Maxell High-Speed Battery Charger + 4xAA recharg. batteries FREE

Maxell High-Speed Battery Charger + 4xAA recharg. batteries FREE

Прегледи: 8915 Производител: Maxell
Шифра:
Достапен: Има залиха
1,200.00ден 800.00ден без ДДВ: 677.97ден
Количина: Купи

Maxell Ултра брз ПОЛНАЧ + ПОДАРОК 4xAA батерии на полнење 2500mAh

- Подарок 4х Ni-MH АА Батерии за полнење
- Дополнителен УСБ приклучок, за полнење на Мобилни Телефони, МП3, таблети...
- Можност за полнење на 4хАА и 4хААА батерии
- Брз полнач со опција за автоматско исклучување (5ч)
- 2 LED сијалици со индикација за полнењето
- Вградена заштита од прегревање, погресно монтирање на батеријата за полнење, и од краток спој
- Работи на опсег од 100в-240в
- Европски приклучок

Ознаки: baterii