-20% Audio P202 PLUG 3.5mm Male to 2x 3.5mm Female - CA511

Audio P202 PLUG 3.5mm Male to 2x 3.5mm Female - CA511

Прегледи: 11131 Производител: BNL
Шифра: CA511
Достапен: Има залиха
50.00ден 40.00ден без ДДВ: 40.00ден
Количина: Купи

Аудио раздвојник 3.5" 1х Машко во 2х Женски приклучоци

Со овој раздвојник можете едноставно да приклучите истовремено слушалки и звучници во 1 приклучок на вашиот лаптоп или десктоп компјутер, или 2 слушалки во 1 мобилен телефон.

Audio P202 PLUG 3.5''M to 2x3.5''F - CA511