Computer Office Chair C-228 Black

Computer Office Chair C-228 Black

Прегледи: 9971 Шифра: C-228
Достапен: Има залиха
3,990.00ден без ДДВ: 3,990.00ден
Количина: Купи

Канцелариски стол Ц-228 црна боја

• нов модел на пневматски амортизер high-pressure
• ротирачка подвижна основа на тркалца, изработена од цврста метална основа
• анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
• наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите
• заштитни пластики на наслонот и седиштето
• подесивост по висина

Ознаки: столици