-22% Car MP3 FM Modulator VZ-302 Blue

Car MP3 FM Modulator VZ-302 Blue

Прегледи: 13413 Шифра: VZ-302
Достапен: Има залиха
450.00ден 350.00ден без ДДВ: 350.00ден
Количина: Купи

Car MP3 FM Modulator VZ-302 Blue

МП3 ФМ плеер за во автомобил
репродукција од Мемориска Картичка и УСБ стик
далечински управувач