Computer Office Chair C-612 Black

Computer Office Chair C-612 Black

Прегледи: 9109 Шифра: C-612
Достапен: Има залиха
2,800.00ден без ДДВ: 2,372.88ден

Достапни опции


* Тркалца:

Количина: Купи

Компјутерски стол Ц-612 - Црна боја

нов модел на канцелариски стол Ц-612 со зголемена носивост и многу подобрени елементи:

• нов модел на пневматски амортизер DIN 4550 TUV&LGA high-pressure
• ротирачка подвижна основа на тркалца, изработена од квалитетна композитна цврста пластика
• анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
• наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите
• седиштето и наслонот се обложени со сунѓер со дебелина од 6цм и платнена облога
• подесивост по висина