Earphone with Microphone E4 Metallics

Earphone with Microphone E4 Metallics

Прегледи: 7994 Шифра:
Достапен: Има залиха
350.00ден без ДДВ: 296.61ден
Количина: Купи

Слушалки за мобилен телефон со вграден микрофон Е4 метални
Најразлични бои на залиха

квалитетна изработка и одличен звук Grand Bass System
метални слушалки со променливи силиконски гумички
дополнителни резервни гумички со различна големина
плетен extra-durable кабел