PC Camera WS-281

PC Camera WS-281

Прегледи: 8519 Производител: Kisonli
Шифра: WS-281
Достапен: Има залиха
550.00ден без ДДВ: 466.10ден
Количина: Купи

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон и ЛЕД светла

(Plug&Play) - работи без инсталационо ЦД