PC Camera WS-258

PC Camera WS-258

Прегледи: 8896 Производител: Kisonli
Шифра: WS-258
Достапен: Има залиха
550.00ден без ДДВ: 466.10ден
Количина: Купи

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон

(Plug&Play) - работи без инсталационо ЦД