USB FAN F005 Flexible Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office

USB FAN F005 Flexible Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office

Прегледи: 15587 Шифра: F005
Достапен: Има залиха
120.00ден без ДДВ: 120.00ден
Количина: Купи

УСБ ВЕНТИЛАТОР

се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобилен телефон, или преносна батерија (Powerbank)