USB FAN F007 Portable Air Cooler for Android Power bank

USB FAN F007 Portable Air Cooler for Android Power bank

Прегледи: 14546 Шифра: F007
Достапен: Има залиха
100.00ден без ДДВ: 100.00ден
Количина: Купи

УСБ ВЕНТИЛАТОР со микро УСБ приклучок

се поврзува на сите таблети и мобилни телефони кои поддржуваат OTG (на пр. Samsung Galaxy / Samsung TAB), или преносна батерија (Powerbank)