Нема залиха USB FAN 816F 4in Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office

USB FAN 816F 4in Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office

Прегледи: 14686 Шифра: 816F
Достапен: Нема залиха
300.00ден без ДДВ: 300.00ден

УСБ ВЕНТИЛАТОР 4инчи (10,16см)

се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобилен телефон, или преносна батерија (Powerbank)