Office & Computer Table Laptop Desk HL-703

Office & Computer Table Laptop Desk HL-703

Прегледи: 12862 Шифра: HL-703
Достапен: Има залиха
2,990.00ден без ДДВ: 2,990.00ден
Количина: Купи

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер - Црна боја
комбинирана изработка од метални профили и иверка
рамна работна површина погодна и за пишување
дополнителна лизгачка полица на извлекување
дополнителна практична фиксна полица
цврсто, компактно и лесно преносливо со подвижна основа со 4 тркалца
фабричка подготовка за брза и лесна монтажа, вклучени се и сите потребни елементи за монтажа

Димензии на биро: 60cm(д) x 48cm(ш) x 74cm(в) (висина до најгорната полица 118cm)

(бироата се спакувани во транспортни пакети и се со фабричка подготовка за монтажа. цените на сите бироа се без вклучена монтажа и без достава)