Office & Computer Table Laptop Desk HL-734

Office & Computer Table Laptop Desk HL-734

Прегледи: 8833 Шифра: HL-734
Достапен: Има залиха
2,500.00ден без ДДВ: 2,118.64ден
Количина: Купи

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер
изработено од метални профили и иверка
рамна работна површина погодна и за пишување
дополнителна лизгачка полица на извлекување
дополнителна практична фиксна полица
компактно и лесно преносливо со подвижна основа со 2 тркалца и 2 фиксни држачи
фабричка подготовка за брза и лесна монтажа, вклучени се и сите потребни елементи за монтажа

Димензии на биро: 68cm x 48cm x 72cm (висина до најгорната полица 88cm)

(бироата се спакувани во транспортни пакети и се со фабричка подготовка за монтажа. цените на сите бироа се без вклучена монтажа и без достава)