Battery Tester Digital Universal for all types of batteries

Battery Tester Digital Universal for all types of batteries

Прегледи: 5247 Шифра: BT-168D
Достапен: Има залиха
390.00ден без ДДВ: 390.00ден
Количина: Купи

Дигитален тестер за сите типови на батерии