-25% 20m Network Cable CAT5E RJ45 UTP Patch LAN

20m Network Cable CAT5E RJ45 UTP Patch LAN

Прегледи: 8315 Шифра:
Достапен: Има залиха
400.00ден 300.00ден без ДДВ: 254.24ден
Количина: Купи

Мрежен Кабел 20м Patch

за мрежно поврзување на компјутер со рутер или слични уреди

квалитетен мрежен кабел категорија CAT 6E High кој овозможува брз трансфер на податоци

единечно паковање

Ознаки: kabli, adapteri