-50% TV Holder LED & LCD Wall Mount 26" - 63" Држач за ТВ

TV Holder LED & LCD Wall Mount 26" - 63" Држач за ТВ

Прегледи: 4891 Шифра:
Достапен: Има залиха
800.00ден 400.00ден без ДДВ: 338.98ден
Количина: Купи

Држач за ЛЕД и ЛЦД телевизори со опција за фино подесување на агол

Одговара на сите типови на ЛЕД и ЛЦД телевизори со димензија на екран од 26" до 63"
носивост до 50кг
вклучена комплетна опрема за монтажа (либела, штрафови, типли...)