-22% Laptop Cooler Stand 938 Wipro 12"-15" Adjustable

Laptop Cooler Stand 938 Wipro 12"-15" Adjustable

Прегледи: 9015 Шифра: Wipro-938
Достапен: Има залиха
900.00ден 700.00ден без ДДВ: 700.00ден
Количина: Купи

Laptop Cooler 938 Wipro - Original

Квалитетна кулер подлога за лаптоп, подесива по висина во 2 различни положби,
затворена од долната страна со што оваа кулер-подлога е погодна за употреба во кревет или на други меки површини.

Ознаки: cooler, laptop