-40% MP3 Speaker USB B-01 (Z-12)

MP3 Speaker USB B-01 (Z-12)

Прегледи: 8895 Шифра: Z-12
Достапен: Има залиха
500.00ден 300.00ден без ДДВ: 300.00ден
Количина: Купи

Мини преносен МП3 плеер со вградено ФМ радио и батерија на полнење

поддржува репродукција од:

УСБ стик
Микро СД картичка
Мобилен телефон, Таблет, Лаптоп,
3.5мм line-in AUX
Вграден ФМ приемник FM: 87MHz-108MHz

3W RMS

S/N Ratio: 45dB, Responce Freque.:20Hz-20KHz, Battery: 3.7V-4.2V

Вградена батерија (полнење преку мини УСБ приклучок)

достапни во повеќе бои на залиха: сребрена, сина, црна, розева...

алуминиумско куќиште со металик финиш