-36% Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Male 0.5m Stereo 10pcs pack

Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Male 0.5m Stereo 10pcs pack

Прегледи: 7075 Шифра:
Достапен: Има залиха
550.00ден 350.00ден без ДДВ: 350.00ден
Количина: Купи

10 парчиња Аудио Кабел 3.5мм во 3.5мм 50цм Стерео

Ознаки: kabli, adapteri