PC Camera 068

PC Camera 068

Прегледи: 3658 Производител: Kisonli
Шифра: 068
Достапен: Има залиха
800.00ден без ДДВ: 677.97ден
Количина: Купи

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон

(Plug&Play) - работи без инсталационо ЦД

Камерата и микрофонот се на 1 УСБ приклучок