Mousepad HL-1020 Howie and Landau with soft palm rest

Mousepad HL-1020 Howie and Landau with soft palm rest

Прегледи: 9451 Шифра: HL-2010
Достапен: Има залиха
100.00ден без ДДВ: 100.00ден
Количина: Купи

Howie and Landau Mousepad HL-1020

мaуспад со специјална лиценца "Howie&Landau" Disney cartoons Great Dreams World

одличен квалитет на печатена слика

специјално дизајнирана долна површина која гарантира цврсто фиксирање на подлогата без пролизгување при работа