Zipper Earphones with microphone metallic for Smarphone White

Zipper Earphones with microphone metallic for Smarphone White

Прегледи: 461 Шифра:
Достапен: Има залиха
400.00ден без ДДВ: 338.98ден
Количина: Купи

Слушалки со вграден микрофон за мобилен телефон со опција на патент

квалитетна изработка, метални слушалки со променливи силиконски гумички, метален патент, плетен extra-durable кабел, металик висок сјај