Ново -17% Maxell 240GB SSD 2.5" SATA III 6GB/s Internal RoHS 300/270

Maxell 240GB SSD 2.5" SATA III 6GB/s Internal RoHS 300/270

Прегледи: 139 Производител: Maxell
Шифра: 860122.00.TW
Достапен: Има залиха
1,800.00ден 1,500.00ден без ДДВ: 1,428.57ден
Количина: Купи