Ново -13% Office Chair fixed black

Office Chair fixed black

Прегледи: 75 Шифра:
Достапен: Има залиха
1,500.00ден 1,300.00ден без ДДВ: 1,101.69ден

Достапни опции


* Тркалца:

Количина: Купи

Канцелариски стол 
• метална конструкција
• црна боја

Ознаки: столици