Ново Power extension cable 1.5m 5x schuko sockets on/off switch White 16A 250V ~ 3500W

Power extension cable 1.5m 5x schuko sockets on/off switch White 16A 250V ~ 3500W

Прегледи: 61 Производител: MS
Шифра: ms-stream-5
Достапен: Има залиха
300.00ден без ДДВ: 254.24ден
Количина: Купи

MS-Stream 5 Power extension cable 1.5m 5x schuko sockets on/off switch White 16A 250V ~ 3500W

Продолжен кабел со 5 шуко приклучоци и заштита за деца
1.5м должина на кабел
Осветлено копче за вклучување и исклучување