Computer Office Mesh Chair Medium Large Black

Computer Office Mesh Chair Medium Large Black

Прегледи: 650 Шифра:
Достапен: Има залиха
4,990.00ден без ДДВ: 4,228.81ден
Количина: Купи

Канцелариски стол

• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во канцеларија или домашни услови
• метална хромирана високосјајна ротирачка подвижна основа на тркалца
• анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
• удобни наслони за раце
• подесивост по висина