Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Male 1m Stereo 90 Angle for Mobile Headphone with Microphone

Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Male 1m Stereo 90 Angle for Mobile Headphone with Microphone

Прегледи: 76 Шифра:
Достапен: Има залиха
150.00ден без ДДВ: 127.12ден
Количина: Купи

Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Male 1m Stereo 90 Angle for Mobile Headphone with Microphone

Аудио кабел за слушалки со 90степен агол
вграден микрофон
2х 3,5мм метални конектори, 1х аголен
должина 1 метар