Office & Home Chair Forex Blue

Office & Home Chair Forex Blue

Прегледи: 1032 Производител: Nowy Styl
Шифра: Forex Blue
Достапен: Има залиха
3,500.00ден без ДДВ: 3,500.00ден
Количина: Купи

Изработен од мебел штоф
Висина на подесување: од 91cm. - 100cm.
Длабочина на седиште: од 46cm.
Ширина на седиште: од 74cm.
Висина од под до седиште: 42cm. - 52cm.
Механизам за висинско подесување на седиште
Механизам за висинско и аголно подесување на наслон
Фиксни наслони за рака
Цврста метална основа со декоративна пластична облога во црна боја 
Производител: Nowy Styl Полска