Ново Gaming Chair Monster X-Series ADD RGB 001 LED Light with Remote Control

Gaming Chair Monster X-Series ADD RGB 001 LED Light with Remote Control

Прегледи: 1483 Шифра: Monster RGB001
Достапен: Има залиха
12,490.00ден без ДДВ: 12,490.00ден
Количина: Купи

• гејмерски стол со вградено РГБ ЛЕД осветлување
• далечинско за контрола на осветлувањето, најразлични светлосни ефекти
• метална ротирачка подвижна основа на тркалца
• тркалца со силиконска облога идеални за употреба на паркет / ламинат
• анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
• независно подвижен наслон за грб со фиксирање на аголот на наслонување
• наслони за раце со можност за висинско подесување
• лумбална перница висински подесива и перница за глава
• подесивост по висина