-47% MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп

MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп

Прегледи: 246 Производител: MS
Шифра: M100
Достапен: Има залиха
1,290.00ден 690.00ден без ДДВ: 690.00ден
Количина: Купи

MS AGON M100 15.6" Notebook Backpack with multiple compartments

Ранец за лаптоп
3 посебни прегради со патент
2 дополнителни мрежести странични прегради за складирање
17см широки прерамки со мека облога
рачка за носење
Материјал: квалитетно водоотпорно платно
Боја: Црна