Ново -36% Laptop Cooler Stand NB-01 200mm Fan Led Transparent

Laptop Cooler Stand NB-01 200mm Fan Led Transparent

Прегледи: 56 Шифра: NB-01
Достапен: Има залиха
550.00ден 350.00ден без ДДВ: 350.00ден
Количина: Купи

Laptop Cooler 20cm fan NB-01

Кулер подлога за лаптоп со вграден масивен вентилатор од 20см

Подлогата е изработена од квалитетен полу-провиден плексиглас во модерна форма

Во подлогата е вграден моќен вентилатор коj што дискретно свети со сина боја, создавајќи светлосен ефект околу лаптоп-от.

USB приклучок