Ново PC Web Camera BC-2019 480p with microphone

PC Web Camera BC-2019 480p with microphone

Прегледи: 58 Производител: OEM
Шифра: BC-2019
Достапен: Има залиха
700.00ден без ДДВ: 700.00ден
Количина: Купи

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон
Plug & Play - работи без инсталационо ЦД
Компатибилна со Windows 7/8/10