Ново VIVAX VOX BS-650 Karaoke Bluetooth MP3 Speaker + Wireless Microphone 65W RMS

VIVAX VOX BS-650 Karaoke Bluetooth MP3 Speaker + Wireless Microphone 65W RMS

Прегледи: 74 Производител: VIVAX
Шифра: BS-650
Достапен: Има залиха
7,990.00ден без ДДВ: 7,990.00ден
Количина: Купи

VIVAX VOX BS-650 Караоке Bluetooth Звучник со Безжичен Микрофон

Bluetooth поврзување со телефон, таблет, лаптоп...
Бежичен микрофон за караоке
FM радио функција
AUX влез, USB влез
Моќност: 65 W RMS
Напон: 110-240 V
Влез за електрична гитара
LCD Екран
Light Mode
Далечински управувач
Кабел за полнење
4500mAh батерија (12 часа уживање во музика)
Димензии ВхШхД : 665 x 280 x 290 mm
1 година гаранција