Ново VIVAX VOX BS-800 Karaoke Bluetooth MP3 Speaker + Wireless Microphone 80W RMS

VIVAX VOX BS-800 Karaoke Bluetooth MP3 Speaker + Wireless Microphone 80W RMS

Прегледи: 69 Производител: VIVAX
Шифра: BS-800
Достапен: Има залиха
8,990.00ден без ДДВ: 8,990.00ден
Количина: Купи

VIVAX VOX BS-800 Караоке Bluetooth Звучник со Безжичен Микрофон

Bluetooth поврзување со телефон, таблет, лаптоп...
USB player, AUX влез, USB влез
PLL FM со меморија на FM станица
80W RMS аудио излез
Далински управувач: Да
BBS (Bass boost sound): Да
Опсег на фреквенција: 40Hz – 18kHz +/- 3dB S/N:>70dB, Izobličenje: <0,1% 1kHz,1W
Мултимедија: MP3/WMA/FLAC/WAV/AAC
AUX-IN / AUX OUT: Да, 3,5mm / Da, RCA
FM Антена: Да, жичана антена
Wireless MIC / MIC1 / GUITAR
Звучници: 2x Bas 50W / 20cm ; 1x Mid 7,5cm/1xTwitter 7,6cm, 20W
Димензии на производот: 310 x 680 x 310 mm
Тежина: 14 kg
Напојување: 100-240V, 50/60Hz, Li-Ion Bat 4500mAh
Полнење: 5-6 h
Безжичен микрофон за караоке
1 година гаранција