-13% Office & Home Eco Leather Chair Cargo Black

Office & Home Eco Leather Chair Cargo Black

Прегледи: 907 Шифра: Cargo
Достапен: Има залиха
4,800.00ден 4,200.00ден без ДДВ: 4,200.00ден
Количина: Купи

• квалитетен стол со еко-кожа облога удобен за секојдневна употреба во канцеларија или домашни услови
• класичен и компактен дизајн лесно лесно се вклопува во канцеларија и дома
• пневматски амортизер high-pressure за висинско подесување на столицата
• цврста ротирачка подвижна основа на тркалца
• анатомски фиксен цврст наслон за грб
• фиксирани наслони за раце
• максимална препорачана носивост до 110кг