-11% Распродадено TORO HB Executive Modern Mesh Chair Large Red / Black

TORO HB Executive Modern Mesh Chair Large Red / Black

Прегледи: 1015 Шифра: TORO HB Red
Достапен: Распродадено
10,990.00ден 9,800.00ден без ДДВ: 9,800.00ден

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцеларија и дома
Висок анатомски подвижен наслон за грб обложен со цврста и еластична мрежа
Наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
Дополнителен наслон за глава подесив по висина
Удобно и широко седиште обложено со тапацирано платно
Цврста полиамидна ротирачка подвижна основа на тркалца
Фиксни и цврсти наслони за раце
Механизам за висинско подесување на столот