Ново -34% Vivax Vox MC-650 Micro Audio Music System Bluetooth CD MP3 USB FM Stereo

Vivax Vox MC-650 Micro Audio Music System Bluetooth CD MP3 USB FM Stereo

Прегледи: 154 Производител: VIVAX
Шифра: MC-650
Достапен: Има залиха
6,990.00ден 4,590.00ден без ДДВ: 4,590.00ден
Количина: Купи

Vivax Vox MC-650 Micro Audio Music System Bluetooth CD MP3 USB FM Stereo

Уживај во префинет звук на вашата омилена музика со новиот Vivax MC-650, мал и компактен лесно се вклопува на секоја полица и во секој простор но сепак ќе те воодушеви со моќен и фантастичен звук.
Аудио системот со вкупна моќност од 30W нудат посебна димензија на квалитетен звук со изразена длабина. Поврзете се со BLUETOOTH-a, или пак слушајте радио преку FM PLL дигитален приемник, CD плеер, USB стик или AUX влез.

Моќност RMS: 30W (2x15W)
Димензии:
должина (cm): 22
ширина (cm): 43
висина (cm): 18.7
Дополнителни опции: CD/MP3 player, USB player, FM Radio, Bluetooth wireless connection, Wireless remote control