Headphone with microphone G-440

Headphone with microphone G-440

Прегледи: 10585 Производител: Yihao
Шифра: G-440
Достапен: Има залиха
300.00ден без ДДВ: 300.00ден
Количина: Купи

Слушалки со микрофон 

3.5мм приклучок за микрофон, 3.5мм приклучок за слушалки

Ознаки: slusalki, mikrofoni