Computer Cooler 40mm 4cm 3 Pin Cooling Fan Silent

Computer Cooler 40mm 4cm 3 Pin Cooling Fan Silent

Прегледи: 8335 Шифра: 4cm
Достапен: Има залиха
100.00ден без ДДВ: 84.75ден
Количина: Купи

Компјутерски Кулер 4цм

вентилатор со димензија 4цм х 4цм

приклучок: 3pin